Akropolis, z.s.

Adresa: Stará Tenice 1195, 686 01 Uherské Hradiště
Webové stránky: http://www.akropolis-uh.cz
Ředitel/vedoucí: Bc. Bohdana Krystková
Poskytovatel služby: Akropolis, z.s.
Vzděláváme, sportujeme, bavíme. Navazující služby.

rodiny s dětmi, děti, mládež, dospělí, senioři.

zapsaný spolek AKROPOLIS provozuje volnočasové, vzdělávací, rozvojové a pohybové aktivity pro různé generace, jsou určeny pro rodiče s dětmi, děti, mládež, dospělé i seniory. V centru najdete celé spektrum aktivit na podporu rodiny, kurzy pro rodiče s dětmi, jazykové kurzy, rozvojové vzdělávací programy a semináře pro dospělé a pohybové aktivity. Akropolis je také dobrovolnickým centrem, které hostí dobrovolníky z Evropy a současně vysílá české zájemce o dobrovolnictví do zahraničí.

Důležitým pilířem centra je miniškolka Rolnička určená pro nejmenší děti od 1,5 do 3 let s možností pravidelného hlídaní zkušenými pečovatelkami.

V létě si v Akropolis můžete vybrat z široké škály tematicky zaměřených příměstských táborů.

Akropolis provozuje i primární bezplatné poradenství v oblasti sociálně právní, pracovně právní, speciálně pedagogickou poradnu, psychologickou poradnu, nutriční, finanční, občansko právní poradnu, internetovou a počítačovou poradnu a genderovou poradnu. Klientům se specifickými potřebami jsou věnovány mimo poradny i speciální aktivity (zaměření na poruchy autistického spektra, ADHD, ADD). Akropolis má také pověření v oblasti sociálně-právní ochrany dětí.

Zajímavostí jsou vybavené multisenzorické místnosti Snoezelen, které jsou k dispozici veřejnosti. V průběhu celého roku jsou pořádány akce k podpoře a stmelení vztahů v rodině.

Centrum sídlí na Staré Tenici 1195.

Otevírací doba:

pondělí – pátek 8:00–19:00 hod.

úřední dny:
pondělí – pátek 8:00–15:00 hod.

snoezelen místnost

Zveřejněno dne: 19.03. 2012   Autor: Administrátor systému