Středisko výchovné péče Help

Ředitel/vedoucí: Mgr. Jitka Pryglová
Poskytovatel služby: SVP Help
navazující služby

děti a mládež od mateřské školy až po ukončení profesní přípravy. Rodiče či jiné osoby zodpovědné za výchovu. Pedagogové.

Středisko výchovné péče je školským zařízením poskytujícím preventivně-výchovnou péči určenou dětem a mladistvým od 6 do 18 let včetně, případně do ukončení jejich profesní přípravy. Středisko je zařízením ambulantního typu, zaměřujeme se na poradenství, konzultační a terapeutickou činnost v oblasti řešení poruch chování a negativních jevů. Pracuje s klienty individuálně i ve skupinách. Poskytuje odborné poradenství rodičům a pedagogům v oblasti výchovných potíží, rodinných problémů, při zneužívání návykových látek, při trestné činnosti dětí a mládeže apod.

Celodenní oddělení slouží pro skupinu 6-8 dětí, které k nám docházejí po dobu 6 týdnů (30 školních dní), kdy se u nás dopoledne učí a odpoledne tráví čas volnočasovými aktivitami, školní přípravou, pohybem, společnými činnostmi. Denní stacionář je určen pro žáky základních škol, kteří mají potíže s chováním, adaptací nebo komunikací ve škole.

Otevírací doba:

pondělí            7:00-17:00 hod.

úterý - pátek   7:00-16:00 hod.

Zveřejněno dne: 19.03. 2012   Autor: Administrátor systému