Pedagogicko - psychologická poradna

Adresa: Františkánská 1256, 686 01 Uherské Hradiště
Ředitel/vedoucí: PhDr. Nataša Gmentová
Poskytovatel služby: Krajská pedagogicko-psych. poradna a Zařízení pro další vzdělávání pedag. pracovníků Zlín
navazující služby

dětem, žákům a studentům a jejich zákonným zástupcům.

Pedagogicko-psychologická poradna Uherské Hradiště zajišťuje pro děti, žáky a studenty a jejich zákonné zástupce, pro školy a školská zařízení informační, diagnostickou, poradenskou a metodickou činnost. Poskytuje odborné psychologické a speciálně pedagogické služby, primárně preventivní péči, pomáhá při volbě vhodného vzdělávání dětí, žáků a studentů i při přípravě na budoucí povolání. Podílí se rovněž na výchově a vzdělávání dětí, žáků a studentů se zdravotním postižením, zdravotním nebo sociálním znevýhodněním a mimořádně nadaných. Spolupracuje s orgány sociálně-právní ochrany dětí a orgány péče o mládež a rodinu, zdravotnickými zařízeními, popřípadě dalšími institucemi.

Otevírací doba:

pondělí, středa    7.00 - 16.00 hodin