Asociace rodičů a přátel ZP dětí v ČR,

Adresa: V Humnech 1400, 686 04 Kunovice
Webové stránky: http://www.nasklub.zaridi.to
Ředitel/vedoucí: Zdeněk Košut
Poskytovatel služby: Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR
klub Uherské Hradiště. Služby navazující

do klubu se mohou přihlásit jak rodiny s dětmi se zdravotním postižením, tak i všichni ti, komu není lhostejný osud postižených dětí a ti, kdo mají zájem jim pomoci zpříjemnit těžký život s jejich omezením.

asociace se zabývá volnočasovými aktivitami rodin se zdravotně postiženými dětmi, jako jsou psychorehabilitační a integrační ozdravné pobyty, výlety, besídky, víkendové pobyty apod. Největší důraz je kladen na jejich potřeby a zájmy. Rodiče jsou pak informováni o novinkách a změnách v oblasti sociálně právní, případně jsou organizovány odborné přednášky. Asociace pomáhá také při integraci dětí do ostatní populace. Organizuje tuzemské a zahraniční specifické psychorehabilitační a integrační ozdravné pobyty. Pomáhá zajišťovat poradenskou péči rodinám svých členů.

Zveřejněno dne: 19.03. 2012   Autor: Administrátor systému