Zdravotně sociální středisko UH nemocnice

E-mail: pres@nemuh.cz
Webové stránky: http://www.nemuh.cz
Ředitel/vedoucí: Bc. Alena Presová
Poskytovatel služby: Uherskohradišťská nemocnice a.s.
sociální služby poskytované ve zdravotnickém zařízení ústavní péče

Zdravotně sociální středisko je umístěno v areálu Uherskohradišťské nemocnice a. s., v budově O. Nepřetržitě po dobu 24 hodin zajišťuje ošetřovatelskou a zdravotní péči, ostatní služby (jako jsou např. sociálně terapeutické činnosti, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, akviziční činnosti, pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí klientů) jsou zajišťovány podle potřeby v pracovní dny. Zdravotně sociální středisko pravidelně navštěvuje lékař. O jeho pracovní době jsou klienti informováni již při nástupu od zdravotně sociálního pracovníka nebo od ošetřovatelského personálu.

nepřetržitě po dobu 24 hodin.

25 lůžek.

Zveřejněno dne: 22.03. 2012   Autor: Administrátor systému