Dobrovolnické centrum

Ředitel/vedoucí: Kamila Jahodíková
Poskytovatel služby: Charita Uherské Hradiště
Charita Uherské Hradiště, navazující služby

prostřednictvím dobrovolníků pomáháme tam, kde je naší pomoci potřeba. Cílem je zvyšovat povědomí veřejnosti o dobrovolnictví jako občanské ctnosti; zapojení lidí všech věkových kategorií do dobrovolnické činnosti; školením a supervizí zajistit, aby práce dobrovolníků byla kvalitní.

Dobrovolné aktivity jsou určeny všem osobám, které potřebují a chtějí přijmout pomoc (např. rodiny s dětmi, lidé s různým typem handicapu, děti a mládež ohrožení delikvencí, senioři, osoby v sociální nouzi, aj.).

konzultační hodiny:

pondělí až pátek dle telefonické domluvy, probíhají v Dobrovolnickém centru na Velehradské Třídě 181 v Uherském Hradišti.

Zveřejněno dne: 24.06. 2014   Autor: Jana Kozelková