Centrum komplexní péče pro hazardní hráče

Adresa: Prštné 86, 760 01 Zlín
Webové stránky: www.podaneruce.cz
Ředitel/vedoucí: Mgr. Jarmila Krajčová
Poskytovatel služby: Společnost podané ruce o.p.s.
Centrum komplexní péče pro hazardní hráče ve Zlínském kraji, detašované pracoviště v Uherském Hradišti na adrese Protzkarova 51, ve čtvrtém patře.

Forma poskytované sociální služby:

ambulantní.

Popis služby:

ambulantní program nabízí základní odborné sociální poradenství, individuální, párové a rodinné poradenství a terapie, zprostředkování pobytové léčby i podporu v doléčování, možnost využít skupinovou terapii na pracovišti ve Zlíně. Služby jsou pro klienty bezplatné.

Cílové skupiny:

osoby závislé a ohrožené závislostí na hazardním hraní, sázení či jiných nelátkových závislostech (PC hry, nakupování apod.) a jejich blízkým. Služby mohou využívat osoby straší 16 let, mladší v doprovodu zákonného zástupce. Pokud si klient přeje, služba mu může být poskytnuta anonymně. Centrum nabízí také preventivní program Hra na hraně, určený pro žáky 7. - 9. tříd ZŠ a studenty SŠ.

Provozní doba detašovaného pracoviště v Uh. Hradišti:

úterý, čtvrtek    9.00-17.00 hodin, je vhodné se předem objednat na tel. 777 478 088.

Zveřejněno dne: 04.12. 2017   Autor: Marta Kratochvílová