Signál v tísni

Webové stránky: www.mesto-uh.cz
Ředitel/vedoucí: PhDr. Petra Karlíková
Poskytovatel služby: Odbor sociálních služeb MěÚ

seniorům a osobám se zdravotním postižením bez omezení věku.

projekt Signál v tísni je realizován ve spolupráci s Městskou policií a Rychlou záchrannou službou a pod patronací Města Uherské Hradiště. Je určen pro rizikovou skupinu osob, které se mohou vzhledem ke svému zdravotnímu stavu ocitnout v ohrožení života a zdrví nebo v nouzové situaci, například ohrožením trestnou činností jiné osoby. Urychluje komunikaci mezi složkami poskytujícími pomoc a složkami policie a snižuje negativní dopady rizikových situací. K využívání služby je nutné disponovat pevnou telefonní linkou a podepsat smlouvu o výpůjčce zařízení.

nepřetržitě.

Zveřejněno dne: 12.04. 2019   Autor: Marta Kratochvílová