Prodejna a půjčovna zdravotnických potřeb

Adresa: J. E. Purkyně 365, buvoa X, 68668 Uherské Hradiště
Telefon: 572 529 909, 724 473 191
Webové stránky: www.nemuh.cz
Ředitel/vedoucí: MUDr. Petr Sládek
Poskytovatel služby: Uehrskohradišťská nemocnice a.s.
Uherskohradišťská nemocnice a.s. - Prodejna a půjčovna zdravotnických potřeb, navazující a související služby

osobám se zdravotním postižením, seniorům a rodičům s novorozenci.

prodejna nabízí širokou škálu zdravotnických běžných potřeb a také novinky pro onkologické pacienty jako jsou prsní epitézy, paruky nebo speciální prádlo. Dále zde můžete najít speciální obuv, ponožky a vložky do bot pro diabetiky nebo chladící obaly na inzulíny. A v neposlední řadě také běžný sortiment jako jsou ortézy, bandáže, pomůcky pro inkontinenci, kompresivní punčochy aj. Samozřejmostí je vydávání zdravotnických pomůcek na poukaz pojišťovny.

Půjčovna nabízí kromě již zavedeného půjčování postelí pacientům domů, také půjčování zdravotnických pomůcek jako jsou například chodítka, mechanické vozíky, pomůcky do koupelny nebo klozetová křesla. Nově nabízí také půjčování novorozeneckých postýlek. Poradenství k sortimentu prodejny lidem, kteří se často ze dne na den musejí postarat o člověka nečekaně upoutaného na lůžko.

Otvírací doba poskytování služby:

pondělí       7.30-16.00 hodin

úterý          7.30-16.00 hodin