PETRKLÍČ, o.p.s.

Adresa: Na Krajině 44, Vésky, 686 01 Uherské Hradiště
Webové stránky: http://www.petrklicuh.cz
Ředitel/vedoucí: Bc. Kamila Nekolová, DiS.
Poskytovatel služby: Petrklíč, o.p.s.
azylové domy

- azylový dům nabízí ubytování na max. dobu 1 roku, podporu a pomoc při zajištění základních potřeb ženám a matkám s dětmi v tíživé životní situaci. Služba také nabízí bezpečné zázemí a psychickou podporu pro řešení své situace, bezplatné sociální poradenství, individuální dlouhodobé poradenství v sociálně-právních problémech a podpora v péči o děti, hledání dalšího bydlení, zaměstnání, hospodaření a vedení domácnosti. Dále zprostředkování kontaktů na další odbornou pomoc. Prostřednictvím odborných znalostí a zkušeností sociálních pracovnic jsou uživatelky individuálně podporovány a motivovány k zachování nebo rozvoji samostatnosti a řešení situace vlastními silami.

služba je poskytována nepřetržitě po celý rok.

7 plně vybavených bytových jednotek, celkem 25lůžek.

zařízení

Zveřejněno dne: 06.02. 2012   Autor: Administrátor systému