Centrum sv. Sáry

Ředitel/vedoucí: Mgr. Božena Horáková
Poskytovatel služby: Charita Uherské Hradiště
Charita Uherské Hradiště sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

podporuje rodiny nacházející se v obtížné životní situaci, která by mohla negativně ovlivnit vývoj dětí. Pracovnice pomáhají rodičům svou situaci aktivně řešit s cílem zkvalitnit život celé rodiny. Nabízíme podporu při vzdělávání, výchově a rozvíjení dítěte, pomoc při hledání zaměstnání, vedení domácnosti, v oblasti bydlení a finančního zajištění, doprovod při jednání na úřadech a ve školských zařízeních, posílení kladných vztahů s okolím, zvýšení rodičovských kompetencí, podporujeme rodiny v činnostech vedoucích odebrání dětí z rodin či znovunavrácení do rodiny, podpora v komunikaci a korespondenci s různými institucemi aj.

ambulantní forma                   terénní forma
středa 8.00-15.30 hod.          pondělí - pátek   8.00-17.00 hod.
pátek  8.00-12.00 hod.

Forma poskytování služby:

ambulantní, terénní.

odvíjí se od míry intenzity spolupráce s uživateli. Jedna pracovnice poskytuje službu v průměru 10 rodinám.

Zveřejněno dne: 06.02. 2012   Autor: Administrátor systému