Kontaktní centrum v Uherském Hradišti

Telefon: 777 454 795, 737 641 727
Webové stránky: http://www.podaneruce.cz
Ředitel/vedoucí: Mgr. Jakub Mořický
Poskytovatel služby: Společnost Podané ruce, o.p.s.
kontaktní centra

cílem je nabízet kontaktní a poradenskou službu jak v kontaktním centru, tak v terénu v Uherském Hradišti a nejbližších městech (Staré Město, Kunovice, Uherský Brod). Základní ideou zařízení je reagovat nabídkou programů na vývoj místní drogové scény a potřeby klientů a veřejnosti z tohoto vývoje vyplývající (komunitní princip). Terénní programy (výměnný program, poradenství, krizová intervence, asistenční služba) jsou určeny pro uživatele nealkoholových drog a osoby jim blízké. Kontaktní a poradenský program nabízí navíc ještě možnost pobytu klientů v kontaktní místnosti, větší prostor pro poradenskou činnost a některé další služby (občerstvení, vyprání prádla a sprchu). Služby jsou nabízeny anonymně.

Pomoc je poskytována:

osobám ohrožených závislostí, nebo osobám závislým na návykových látkách a osobám, které vedou rizikový způsob života nebo jsou tímto způsobem života ohroženy a rodinám uživatelů.

ambulantní forma:

pondělí - pátek      8.00-16.00 hodin

terénní forma - Uherské Hradiště:

pátek                 14.30-16.00 hodin

ambulantní forma - denní kapacita 15 klientů, terénní forma - denní kapacita 10 klientů.

Zveřejněno dne: 06.02. 2012   Autor: Administrátor systému