Centrum bydlení pro osoby se zdravotním postižením – Chráněné bydlení Nedakonice

Adresa:
Nedakonice 589
687 37 Nedakonice
 www.ssluh.cz/chranene-bydleni/...
Kontaktní údaje:
 Mgr. Jana Sentlová
 jana.sentlova@ssluh.cz
 730 587 559
Poskytovatel:
Sociální služby Uherské Hradiště, p.o., Štěpnická 1139, 686 06 Uherské Hradiště
Pro koho je služba určena:
Chráněné bydlení na č.p. 589 a 590 je určeno osobám s nízkou a střední mírou podpory s mentálním a kombinovaným postižením ve smyslu mentálního a přidruženého tělesného postižení. Chráněné bydlení je vhodné pro osoby, které potřebují bezbariérové prostředí.
Věková hranice je od 19 do 80 let.
Horní věková hranice pro přijetí uživatele je 75 let. Uživatelé, kteří v průběhu poskytování služby dosáhnou věkovou hranici nad 80 let, zůstávají ve službě, za předpokladu, že služba bude schopna v rámci rozsahu svých činností zajistit jeho potřeby.

Chráněné bydlení na č.p. 600 a 601 je určeno osobám s nízkou a střední mírou podpory s chronicky duševním onemocněním a kombinovaným postižením (mentální postižení s chronickým duševním onemocněním). Dům je bezbariérový. Věková hranice je od 18 – 80 let.
Uživatelé, kteří v průběhu poskytování služby dosáhnou věkovou hranici nad 80 let, zůstávají ve službě, za předpokladu, že služba bude schopna v rámci rozsahu svých činností zajistit jeho potřeby.

Doba poskytování služby:
pondělí – neděle 6.00-21.00 hod.
Kapacita:
12 osob.
Další informace:

Posláním chráněného bydlení je poskytnout lidem se zdravotním postižením podporu v míře, jakou skutečně v každodenním životě potřebují. Podporujeme uživatele v samostatnosti a soběstačnosti tak, aby dokázali v co nejvyšší možné míře žít kvalitní a plnohodnotný život.

 

Fotogalerie:
Forma poskytování služby:
Druh služby:
Cílové skupiny:
Působnost:

Poslední aktualizace dne: 10. 8. 2022.

Skip to content