Chráněné bydlení – Staré Město, Tyršova

pavlina.vavrinikova@ssluh.cz
Poskytovatel:
Sociální služby Uherské Hradiště, p.o., Štěpnická 1139, 686 06 Uherské Hradiště
Pro koho je služba určena:
Osobám s mentálním a osobám s kombinovaným postižením (tj. osoby s mentálním a přidruženým tělesným postižením, které jsou schopny samostatného pohybu bez kompenzačních pomůcek) ve věku od 18 let. Horní hranice pro přijetí nového uživatele je 64 let.

Služba je poskytována nepřetržitě po celý rok.

8 míst (2 jednolůžkové a 3 dvoulůžkové pokoje).
Další informace:

Posláním Chráněného bydlení Staré Město-Tyršova je poskytovat dospělým lidem s mentálním a kombinovaným postižením bydlení v skupinových domácnostech s možností využít podporu pracovníka dle individuálních potřeb klientů. Důraz klademe na posilování kompetencí klientů a vytvoření takových podmínek, které vedou k jejich co největší samostatnosti. Cílem služby je pomoc a podpora uživatelům služby v zařazení se do běžného způsobu života v rámci místní komunity a přirozeného prostředí, dále podpora uživatelů v samostatném rozhodování se o svých záležitostech.

Fotogalerie:
Forma poskytování služby:
Druh služby:
Cílové skupiny:
Působnost:

Poslední aktualizace dne: 26. 9. 2019.