Chráněné bydlení – Staré Město, Velehradská

lucia.chovanova@ssluh.cz
Poskytovatel:
Sociální služby Uherské Hradiště, p.o., Štěpnická 1139, 686 06 Uherské Hradiště
Pro koho je služba určena:
Osobám s mentálním postižením s nízkou a střední mírou podpory. Osobám s kombinovaným postižením (tj. osoby s mentálním postižením a přidruženým tělesným nebo smyslovým postižením), s nízkou a střední mírou podpory, které používají pouze základní kompenzační pomůcky a jsou schopny samostatného pohybu. Služba je poskytována od 19 do 80 let, horní hranice pro přijetí nového uživatele je 64 let.

Služba je poskytována nepřetržitě po celý rok.

12 lůžek ve dvou bytových domech.
Další informace:

Posláním Chráněného bydlení – Staré Město je vytvářet lidem s lehkým a středně těžkým mentálním, případně kombinovaným postižením takové podmínky, aby mohli žít důstojně běžným způsobem života v přirozeném prostředí a stali se rovnocennými členy společnosti. Pracovníci svým profesionálním přístupem usilují o maximální rozvoj soběstačnosti uživatelů služby a o jejich zařazení do běžné společnosti prostřednictvím poskytování individuálně stanové potřebné míry pomoci a podpory.

Fotogalerie:
Forma poskytování služby:
Druh služby:
Cílové skupiny:
Působnost:

Poslední aktualizace dne: 27. 9. 2019.