PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče

Adresa:
Palackého náměstí 293, 2.patro
686 01 Uherské Hradiště
 www.centrum-pahop.cz/
Kontaktní údaje:
 Ing. Mgr. Renata Měsíčková
 h.schwarczova@centrum-pahop.cz
Poskytovatel:
PAHOP, Zdravotní ústav paliativní a hospicové péče, z.ú., Mariánské náměstí 78, 686 01 Uherské Hradiště
Pro koho je služba určena:
Osobám všech věkových a cílových skupin s nevyléčitelnou nemocí v konečné fázi života. Služba je poskytována na území Uherskohradišťska a Uherskobrodska.
pondělí-pátek7.00-19.00 hod.
2 uživatelé v daný okamžik.
Další informace:

Cílem je pomoci lidem s nevyléčitelnou nemocí v konečné fázi života tak, aby mohli toto období prožít se svými nejbližšími v domácím prostředí, a budou ho vnímat jako přirozenou a smysluplnou součást svého života. Základní činnosti služby jsou:

• odstranění nežádoucích projevů nemoci a obklopit umírajícího člověka a jeho rodinu péčí, láskou a porozuměním,
  • uspokojování všech čtyř okruhů potřeb člověka – tělesných, duševních, duchovních a sociálních,
  • pomoc blízkým osobám umírajícího člověka, které o svého nemocného pečují, aby nezůstali sami v těžkých chvílích, které přicházejí,
  • pomoc při zajišťování kompenzačních pomůcek, odborné poradenství,
  • pomoc a podpora pozůstalým při ztrátě svého blízkého (osobní návštěvy korespondence, pravidelná setkávání s pozůstalými).

Fotogalerie:

Poslední aktualizace dne: 23. 9. 2019.